Sugestie zmian

Oferowane przez nas etykiety barwne powstają głównie w trzech zespołach roboczych: w firmie Ka-2 Kazimierz Kałat, Floramedia Polska oraz w głównej siedzibie firmy Floramedia w Holandii. Te ostatnie są etykietami uniwersalnymi, produkowanymi dla większości krajów europejskich i na ich zmiany nie mamy wpływu. Dotyczy to np. etykiet FLBN, FLSK, FLSG, FLSWA, FLBIP itd.

Etykiety np.: FPBL, FPBN, FPK, FPPOW, FPMAG, FPBOR, FPGL itd. są etykietami produkowanymi głównie na rynek Polski i krajów Europy środkowo-wschodniej.

Etykiety te powstały w oparciu o sugestie i w ścisłej konsultacji z naszymi klientami. Przy ich opracowywaniu, dołożyliśmy należytych starań aby zdjęcia i opracowanie merytoryczne odpowiadało stanowi faktycznemu i oczekiwaniom klienta. Zdajemy sobie jednak sprawę, że mogły w nich pojawić się błędy, przekłamania lub po prostu wybrane zdjęcie nie zawsze oddaje w najwłaściwszy sposób cechy rośliny i jej walory. Wiemy, że w pewnych przypadkach nigdy nie uda się osiągnąć kompromisu - wtedy projektujemy i drukujemy do danej rośliny więcej niż jedną wersję etykiety.

Pragnę podkreślić jeszcze raz, że wszystkie etykiety powstają w konsultacji z klientem i Wy, jako ich odbiorcy, macie pełną możliwość ingerencji w treści, opracowanie merytoryczne oraz wybór zdjęć i sposób ich prezentacji na etykietach.

Prosimy, w związku z powyższym, o przesyłanie nam sugestii zmian, poprawek oraz propozycje wykonania etykiet do nowych roślin. Będziemy wdzięczni za wszystkie Państwa uwagi, wnikliwie je przeanalizujemy, a to z pewnością zaowocuje bardziej rzetelnymi i atrakcyjniejszymi etykietami.

Prosimy o kontakt pod adresem: etykietki@etykietki.pl