Od kilkunastu już lat swej skuteczności dowodzi nasz system trwałego nadruku składający się z aluminowych tabliczek, malowanych farbą proszkową oraz najwyższej jakości samoprzylepnych etykiet termotransferowych o trwałości nawet 10 lat. To rozwiązanie znajduje zastosowanie głównie przy opisywaniu roślin w uprawach, w kolekcjach, na matecznikach i punktach sprzedaży.

 

Samoprzylepne etykiety termotransferowe doskonale nadają sie także do tabliczek plastikowych. Jest to rozwiązanie tańsze, jednak o krótszej żywotności.

 

Z trwałym oznaczaniem i opisywaniem wiąże się także stosowanie odpowiednich markerów, pisaków i ołówków. W ofercie posiadamy sprawdzone od lat, cieszące się dużym popytem produkty.

 

Oferujemy najwyższej jakości etykiety pętlowe do zadruku ręcznego, termotransferowego i do drukarek igłowych.

 

Tabliczki plastikowe znajdują szerokie zastosowanie w oznaczaniu upraw oraz punktach sprzedaży roślin. W ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną wszelkich rozmiarów tabliczek plastikowych.

 

W ogrodnictwie i leśnictwie technika termostransferowa zyskała szerokie zastosowanie. Poza wszelkimi etykietami przystosowanymi do druku TT, oferujemy kompleksowe rozwiązania polegające na instalacji drukarek, szkoleniu, tworzeniu dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta baz danych, projektowaniu etykiet i innych usługach informatycznych - srosowanie do wymagań użytkownika drukarki. Na życzenie możemy wykonać także nowe wzory etykiet czy tabliczek przystosowanych do druku termotransferowego np. płytki do cechowania drewna.

 

Oferujemy materiały eksploatacyjne do drukarek termotransferowych.