Dlaczego warto dokonywać zakupów poprzez sklep etykietki.pl?


Nasza firma powstała w 1995 roku i od samego początku zajmowała się projektowaniem, produkcją i sprzedażą etykiet do roślin. Przez te wszystkie lata czujnie wsłuchiwaliśmy się w głosy naszych klientów i z roku na rok, bogatsi o kolejne doświadczenia, tworzyliśmy etykiety na miarę potrzeb rynku ogrodniczego, nie tylko w Polsce ale także w wielu krajach Europy Środkowowschodniej. Postęp technologiczny a za nim oczekiwania naszych odbiorców skłoniły nas do uruchomienia specjalistycznego sklepu internetowego z etykietami do roślin.

Podstawowym naszym atutem jest doświadczenie w promowaniu i wspieraniu sprzedaży roślin. Od początku naszej działalności zaprojektowaliśmy kilkanaście tysięcy wzorów różnego rodzaju etykiet, które trafiły m. in. do cieszących się powszechnym szacunkiem i uznaniem firm ogrodniczych. Nasze etykiety znajdziecie Państwo w sklepach ogrodniczych, punktach sprzedaży roślin, szkółkach, w ogrodach botanicznych, kolekcjach roślin, instytutach, uczelniach, szkołach i innych placówkach naukowo-oświatowych. Potrafimy dobrać właściwy produkt do potrzeb klienta lub zaprojektować i stworzyć nowy, stosownie do oczekiwań odbiorcy.

Mechanizm funkcjonowania sklepu oparliśmy na podstawowym założeniu, jakim jest
łatwość i prostota w dokonywaniu zakupów.

Co nas wyróżnia spośród innych podobnych sklepów?

W naszym sklepie etykietki.pl
Klient od razu widzi czy dany produkt jest dostępny.
Już od pierwszego zakupu klient jest objęty systemem rabatowym

Sklep etykietki.pl promuje swoich klientów

Każdy producent roślin kupujący w naszym sklepie etykiety barwne ze zdjęciem, na życzenie jest dodawany do systemu Gdzie Kupić Roślinę – widocznego przy każdej takiej etykiecie. Jeśli ktoś szuka danej rośliny znajduje adres jej producenta przy odpowiedniej etykiecie.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się
z ofertą i zakupów w naszym sklepie
Agnieszka i Kazimierz Kałat