SKLEPY / CENTRA OGRODNICZE / PUNKTY SPRZEDAŻY ROŚLIN / KWIACIARNIE


Od samego początku naszej działalności staramy się odpowiadać na potrzeby rynku ogrodniczego kierując się zasadą, że nasze produkty muszą podnosić kulturę sprzedazy roślin. Uważamy, że estetyka związana z opisywaniem sprzedawanego produktu, jakim sa rośliny, jest równie ważna jak opakowanie, sposób eksponowania i reklama. Posiadamy w ciągłej sprzedaży kilka propozycji, dzieki którym można ożywić, uatrakcyjnić i uzyskać niepowtarzalny klimat miejsca, gdzie sprzedawane są rośliny.


Polecamy szeroką gamę kolorystyczną, wszelkich rozmiarów tabliczek plastikowych. Do kilku z nich oferujemy dodatkowo wodoodporne etykiety samoprzylepne, na których usługowo wykonujemy dowolne nadruki wg potrzeb klienta.


 


Produktami jakie ostatnio wprowadziliśmy do sprzedaży są kolorowe etykiety z nadrukiem informacyjnym oraz kolorowe etykiety samoprzylepne z tematycznym motywem - do zadruku ręcznego. Wszystkie etykiety są odporne na UV i wilgoć.

 


Od wielu już lat niesłabnącym powodzeniem cieszą się nasze samoprzylepne etykiety do zadruku ręcznego. Stosowanie tych etykiet znacznie przedłuża żywotność tabliczek plastikowych; jest wygodne, estetyczne i tańsze niż pisanie bezpośrednio na plastiku.


Z trwałym oznaczaniem i opisywaniem wiąże się także stosowanie odpowiednich markerów, pisaków i ołówków. W ofercie posiadamy sprawdzone od lat, cieszące się dużym popytem produkty.


Sklepy i Centra Ogrodnicze bardzo często zaopatrują sie u nas w barwne etykiety do roślin. To nasz podstawowy produkt, który oferujemy głownie producentom roślin, jednak z praktyki wiemy, że nie wszyscy dostarczają do punktu sprzedaży rośliny wraz z etykietą - przerzucając konieczność ich zakupu na sprzedawcę końcowego. Oferujemy etykiety tzw. magazynnowe - dostępne dla wszystkich odbiorców oraz firmowe - wykonywane na specjalne, indywidualne zamówienia. Naszym partnerem jest firma Floramedia - światowy lider w produkcji plastikowych etykiet do roślin.


Naszą specjalnością jest druk termotransferowy, dostosowany do potrzeb rynku ogrodniczego. Oferujemy kompleksowe rozwiązania polegające na instalacji drukarek, szkoleniu, tworzeniu dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta baz danych, projektowaniu etykiet i innych usługach informatycznych - stosowanie do wymagań użytkownika drukarki. Oferujemy najwyższej jakości etykiety pętlowe, samoprzylepne i wtykane do zadruku termotransferowego. Na wszystkich w/w etykietach wykonujemy usługowo nadruki, gwarantując poprawność pisowni nazw roślin zarówno po łacinie jak i w języku polskim.