Nasza firma świadczy usługi związane z projektowaniem i przygotowaniem do druku plastikowych, barwnych etykiet wspomagających sprzedaż roślin (zobacz galerię) oraz usługi druku etykiet informacyjnych dla branży ogrodniczej, głównie metodą termotransferową. (zobacz galerię)Wyspecjalizowaliśmy się w druku zarówno etykiet pętlowych, wtykanych jak i etykiet samoprzylepnych dostosowując projekty do specyficznych wymagań tego rynku. Nasze projekty są zgodne z zasadami pisowni nazw roślin, gwarantujemy poprawne nazewnictwo łacińskie i polskie w oparciu o obowiązującą systematykę.Poza drukiem termotransferowym realizujemy projekty drukując etykiety samoprzylepne metodą fleksograficzną, offsetową, UV i solventową.Naszymi klientami są szkółki roślin ozdobnych oraz owocowych, sklepy i centra ogrodnicze, nadleśnictwa, ogrody botaniczne, arboreta, parki krajobrazowe i narodowe oraz administratorzy terenów zieleni i parków miejskich, uczelnie, szkoły, instytuty, ośrodki badawcze i inne placówki naukowe i dydaktyczne.Na potrzeby każdego klienta przygotowujemy projekt uwzględniający jego wymagania, korzystając z własnych baz danych oraz z materiałów i treści nam powierzonych. Realizujemy także zamówienia dla klientów z poza Polski, w dowolnym, obcym języku. Klienci zamawiający etykiety samoprzylepne wraz z tabliczką aluminiową lub plastikową otrzymują gotowy produkt tj. tabliczkę wraz z naklejoną etykietą.Klienci zamawiający u nas usługę nadruku mogą wybrać dowolny, wygodny dla siebie sposób konfekcji, np. dostosowany do aplikatorów etykiet. Termin realizacji jest zależny od zakresu zlecenia i zawsze jest precyzyjnie ustalany z klientem. Zwykle czas oczekiwania na standardowe zamówienia wynosi od jednego do kliku dni.

UWAGA!
W naszej firmie nie ma warunku druku ilości minimalnej. Przyjmujemy każde, nawet najdrobniejsze zamówienie. (dotyczy wyłącznie druku termotransferowego). Przy składaniu zamówienia należy podać dokładne dane elementów stałych (nazwa lub nazwisko, adres, telefon, e-mail, nr szkółki, itp.) oraz wszystkie zmienne (rodzaj, gatunek, odmiana, podkładka itp.) Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych przygotowujemy projekt etykiety i wysyłamy go klientowi do akceptacji.

UWAGA!
Aby uniknąć przekłamań i nieporozumień sugerujemy przy składaniu zamówienia nazwy roślin podawać po łacinie, wyjątkiem są drzewa i krzewy owocowe gdzie nazwy można podawać po polsku.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy
Agnieszka i Kazimierz Kałat