Dostępność produktu

Przy każdym produkcie podana jest jego dostępność.

DOSTĘPNE OD RĘKI - oznacza, że towar znajduje się w magazynie przynajmniej w minimalnej, dostępnej dla danego produktu, ilości. Jeśli zamówienie przekracza stan magazynowy danego towaru, zostaną Państwo poinformowani o dostępnej ilości i czasie oczekiwania na brakującą część oraz poproszeni o podjęcie decyzji, czy zamówienie ma być wysłane w dwóch, ewentualnie w kilku, przesyłkach, czy w jednej, po skompletowaniu całości.

CHWILOWY BRAK - oznacza, że w tym momencie produkt jest niedostępny, ale należy do grupy towarów podstawowych, będących w ciągłej sprzedaży, więc został już przez nas zamówiony. W przypadku zamówienia produktu o takim statusie, zostaniecie Państwo poinformowani o czasie oczekiwania i poproszeni (jeśli w zamówieniu są jeszcze inne, dostępne produkty) o podjęcie decyzji, czy zamówienie ma być wysłane w dwóch, ewentualnie w kilku, przesyłkach, czy w jednej, po skompletowaniu całości.

NA ZAMÓWIENIE - oznacza, że produkt nie należy do grupy towarów podstawowych, nie jest przez nas bezwarunkowo zamawiany i zwykle nie jest także przedmiotem ciągłej sprzedaży naszych dostawców. Przy zamówieniu produktów o takim statusie należy się liczyć z czasem oczekiwania nawet do 6 tygodni.